ponedeljek, 11. april 2022 Začenja se TEDEN ALUMNI UP (11.–15. 4. 2022)

Alumni klub Univerze na Primorskem (v nadaljevanju Alumni UP) je uradno združenje, ki pod svojim okriljem združuje diplomantke in diplomante Univerze na Primorskem ter Alumni klube članic Univerze na Primorskem. Predstavlja pomembno stičišče medsebojnega povezovanja diplomantov, nudi priložnosti mreženja in spodbujanja nadaljnjega profesionalnega ter osebnega razvoja, vseživljenjskega učenja, raziskovanja in nenazadnje druženja.

»Teden Alumni UP« je rezultat dosedanjih prizadevanj in predstavlja izhodišče za nadaljnji razvoj aktivnosti Alumni UP ter aktivnosti, ki jih načrtujejo posamezni Alumni klubi članic Univerze na Primorskem v prihodnje.

Dolgoročni cilj je, da se Alumni UP razvije kot skupnost članov in prijateljev Univerze na Primorskem, ki delijo navdihujoče zgodbe, informacije, znanje in veščine, zato vas vabimo, da postanete del naše zgodbe!

PROGRAM:

Ponedeljek, 11. 4. 2022, od 18.00 do 19.30, UP PEF
ALUMNI UP PEF: PEFcast v živo: Digitalna ZASVOJENOST. Gost: Miha Kramli

Torek, 12. 4. 2022, od 18.00 do 19.00, Atrij UP PEF
ALUMNI UP PEF: Otvoritev foto razstave: Moj pogled na svet in nastop orkestra

Sreda, 13. 4. 2022, od 14.00 do 17.00, Velika dvorana Turistice, Portorož
32. Svečana podelitev diplom UP FTŠ Turistice

Sreda, 13. 4. 2022, od 17.00 do 19.30, Armerija
ALUMNI UP: Družabno srečanje z okroglo mizo: USTVARJANJE POVEZANOSTI: KAKO LAHKO ALUMNI KLUB PRISPEVA K RAZVOJU UNIVERZE IN DRUŽBE?

Dogodek lahko spremljate tudi preko spleta na povezavi: https://www.youtube.com/channel/UCAGWq7Fp-OJ5Nfyp-NYOkUg

17.00 Uvodni pozdrav rekorice Univerze na Primorskem, prof. dr. Klavdije Kutnar
17.10

Okrogla miza »Ustvarjanje povezanosti: kako lahko Alumni klub prispeva k razvoju Univerze in družbe?«