četrtek, 3. september 2015 Začela se je mednarodna konferenca BalkanCryptSec 2015

Danes, 3. septembra, se je pričela druga mednarodna konferenca BalkanCryptSec, ki bo potekala še jutri, 4. septembra.

Konferenca poteka v soorganizaciji UP FAMNIT in UP IAM in v sodelovanju z International Association for Cryptologic Research. Poleg predavanj vabljenih profesorjev iz tujine (prof. Kaisa Nyberg, prof Alexander Pott in Assoc. Prof. Billy Bob Brumley), bodo udeleženci poslušali tudi predstavitve dvanajstih izbranih znanstvenih člankov. Prvi dan konference bodo potekala predavanja na temo simetrične kriptografije in kriptoanalize, v petek, 4.9., pa na temo varnostnih protokolov, implementacije ter preverljivosti enkripcije.

Več informacij o konferenci je dostopnih tukaj.