ponedeljek, 21. december 2015 Uporaba opreme v prvi stavbi univerzitetnega kampusa Livade je predvidena v začetku novega leta

Univerza na Primorskem je z odprtjem prve zgradbe v Kampusu Livade v Izoli dosegla pomemben mejnik pri zasledovanju cilja zagotavljanja ustrezne infrastrukture ter prostorov za izvajanje njenega osnovnega poslanstva, in sicer izobraževalne in raziskovalne dejavnosti.

S pridobitvijo stavbe A Univezitetnega kampusa Livade je univerza postavila edinstveno infrastrukturo na območju Južne Primorske. V sodobne prostore je umeščena nova visoko-tehnološka oprema, katere nakup je država potrdila v vrednosti skoraj 1,9 milijona evrov, od tega je približno 1,6 milijona evrov prispeval Evropski sklad za regionalni razvoj v okviru Operativnega programa krepitve regionalnih razvojnih potencialov za obdobje 2007-2013.

Več informacij  > > >