petek, 19. maj 2017 Študenti Famnita tudi letos odlični na univerzitetnih ligaških tekmovanjih UP

V ponedeljek, 15. maja, so se s tremi finalnimi tekmami zaključila tri univerzitetna prvenstva Univerze na Primorskem. Študenti UP FAMNIT so v tekočem študijskem letu tekmovali v odbojki, košarki in futsalu ter na koncu odnesli domov same odlične uvrstitve.

Tudi letos je pokal za 1. mesto v košarki prejela Famnitova ekipa, medtem ko sta pokala za drugo mesto prejeli ekipi odbojke in futsala.

Famnitove barve so čez leto branili:

• Košarkaška ekipa FAMNIT (končno 1. mesto): Nikita Akulich, Tian Brun, Teo Klepač, Jure Muršec, Rade Nježić, Luka Pavlović, Tilen Sabadin, Peter Škrlj, Miloš Veljković in Nik Vuksanović.
  • Odbojkarska ekipa FAMNIT (končno 2. mesto): Špela Bizjan, Alenka Breznik, Boštjan Hafnar, Erik Jurman, Erik Kukovec, Mojca Marinič, Valentin Sojar, Tadej Vozlič in Aleša Zrimec Križman.
  • Futsal ekipa FAMNIT (končno 2. mesto): Gregor Lečič, Valentin Sojar, Mirza Krbezlija, Luka Čandek, Mirt Hlaj, Borut Kolar, Matej Hubelić Orbanič, Nemanja Jakoveljević, Klemen Kolenc in Ljubo Trivunović.

Vsem študentom iskreno čestitamo za uspeh!

Več informacij o zaključku ligaških tekmovanj najdete tukaj.

Fotografije finalnih tekem so objavljene na Facebooku.

(Foto: UŠZP)