ponedeljek, 16. november 2015 Študenti Famnita tekmovali na srednjeevropskem računalniškem tekmovanju iz programiranja v Zagrebu

Od 13. do 15. novembra 2015 so se člani Famnitove tekmovalne ekipe v sestavi (na sliki z leve) Marko Palangetić, Vladan Jovičić in Daniel Siladji, v spremstvu mentorjev Jerneja Vičiča in Tineta Mezgeca, udeležili Srednjeevropskega tekmovanja iz programiranja (Central Europe Regional Contest 2015 - CERC'15) v Zagrebu (Hrvaška).

Srednjeevropskega tekmovanja se je skupina UP FAMNIT (v različni sestavi) udeležila že sedmič. Letos se je tekmovalna ekipa, z dvema rešenima nalogama, med vsemi sodelujočimi srednjeevropskimi skupinami, uvrstila na 45. mesto med 61 ekipami.

Iskrene čestitke!