ponedeljek, 26. oktober 2015 Promocija novih dvajsetih doktorjev znanosti Univerze na Primorskem

V četrtek, 22. oktobra 2015, je potekala slovesna promocija novih dvajsetih doktorjev znanosti Univerze na Primorskem. Med doktorji znanosti, ki jih je promoviral rektor prof. dr. Dragan Marušič, sta tudi Sašo Moškon in Andrej Panjan, ki sta zaključila doktorski študij računalništva in informatike na UP FAMNIT.

Dr. Sašo Moškon je na UP FAMNIT zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Akustična klasifikacija morskega dna, dr. Andrej Panjan pa doktorsko disertacijo z naslovom Metode za avtomatsko obdelavo elektromiografskih signalov mišic človeškega trupa.

Na promocijah doktorjev znanosti v letu 2015 (prva je potekala v Tednu Univerze na Primorskem dne 16. marca) je bilo tako promoviranih skupaj 28 novih doktorjev znanosti Univerze na Primorskem, med katerimi so tudi štirje doktorji znanosti, ki so študij zaključili na UP FAMNIT.

Novim doktorjem znanosti iskreno čestitamo in želimo veliko uspehov na prihodnji raziskovalni poti!