ponedeljek, 29. maj 2017 Okrogla miza: Po znanje na pot

Društvo varstvenih biologov BIODIVA in
Oddelek za biodiverziteto UP FAMNIT

vabita na okroglo mizo z naslovom:

PO ZNANJE NA POT,

ki bo torek, 30. 5. 2017, ob 19. uri,
v pritličnih prostorih Kettejeve ulice 1 v Kopru (študijska soba Galeb).

S pomočjo gostov bomo predstavili različne možnosti dodatnega usposabljanja tako v času študija kot po diplomi. Ti bodo predstavili svoje izkušnje iz študijske prakse v Boliviji, Erasmus izmenjave na Danskem in dodatnega usposabljanja v Romuniji.

Gostje okrogle mize bodo: Domen Stanič in Sara Cernich (diplomanta Biodiverzitete), Ines Gorkič (študentka Biodiverzitete) in Danijana Rašl (absolventka Varstva narave).

Dogodek je organiziran v okviru Tedna Univerze na Primorskem in mednarodnega projekta STARBIOS2 - Enhancing Responsible Biosciences, ki ga financira Evropska komisija iz okvirnega programa Evropske Unije za raziskave in inovacije Obzorje 2020.