sreda, 2. november 2022 Wraberjev dan 2022 – Oddelek za biodiverziteto UP FAMNIT gosti tradicionalno jesensko srečanje Botaničnega društva Slovenije

V soboto, 5. 11. 2022, bo Oddelek za biodiverziteto UP FAMNIT gostil tradicionalno jesensko srečanje Botaničnega društva SlovenijeWraberjev dan 2022.

Wraberjevi dnevi se odvijajo vsako leto, leta 2011 pa so ga poimenovali po slovenskem botaniku Tonetu Wraberju, častnemu članu Botaničnega društva Slovenije. Letošnje srečanje gosti Univerza na Primorskem v objektu Livade 1.0 v Izoli.

Vabimo vas, da se nam pridružite pri poslušanju aktualnih tematik s področja botanike! Več o dogodku in natančen program najdete tukaj.

Srečanje se začne z jutranjo kavo ob 9.00, sledijo kratka predavanja z vmesnim kosilom ter predvidenim zaključkom ob 15.00.

Zaradi naročila kosila vas vljudno prosimo, če lahko svojo udeležbo do srede, 2. 11. 2022, potrdite na naslednji povezavi: https://forms.gle/LXr1k9DTmmhj4JzWA