četrtek, 26. marec 2015 Naslednji teden začenja z gostovanjem Peter Mackelworth

V ponedeljek, 30.3. bomo sprejeli še enega tujega profesorja. Profesor Peter Mackleworth bo na UP FAMNIT izvajal predmet Družbeni vidiki v varstveni biologiji za študente magistrskega študijskega programa Varstvo narave. Predmet bo intenzivno izvedel v dveh tednih, in sicer med 30.3. in 3.4. in nato med 13.4. in 17.4.

Peter Mackelworth je pri nas že gostoval v preteklem letu in ponosni smo, da se nam bo spet pridružil. Trenutno sicer živi na Malem Lošinju, kjer deluje v okviru Blue World Institute of Marine Research and Conservation / Institut Plavi Svijet.

Njegovo gostovanje omogoča projekt UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.