ponedeljek, 6. februar 2023 Famnitove priprave na matematična tekmovanja za dijake

Oddelek za matematiko na UP FAMNIT organizira že tradicionalne priprave na matematična tekmovanja za dijakinje in dijake vseh letnikov. Priprave bodo potekale v treh terminih (z različnimi nalogami) in sicer v:

• Soboto, 4. marca 2023 s pričetkom ob 9.00 in zaključkom do 12.00 (na daljavo preko sistema Zoom),
  • Soboto, 11. marca 2023 s pričetkom ob 9.00 in zaključkom do 12.00 (v živo na UP FAMNIT), ter
  • Soboto, 15. aprila 2022 s pričetkom ob 9.00 in zaključkom do 12.00 (v živo na UP FAMNIT).

Udeleženci bodo razdeljeni v dve skupini (1. in 2. letnik ter 3. in 4. letnik) in bodo reševali naloge s preteklih tekmovanj.

Priprave bodo 4. marca potekale na daljavo, in sicer z uporabo sistema Zoom. Prijavljeni udeleženci bodo po elektronski pošti prejeli Zoom povezavo vsaj en dan pred začetkom priprav. Priprave v soboto 11. marca in 15. aprila pa bodo potekale v živo na UP FAMNIT. Podrobnejše informacije o obisku fakultete bodo prijavljeni udeleženci prejeli naknadno.

Dijakinje in dijaki se lahko na priprave prijavijo najkasneje do srede, 1. marca, preko e-naslova priprave2023@famnit.upr.si. Ob prijavi prosimo, da sporočite naslednje podatke:

• ime in priimek,
  • letnik študija,
  • naslov šole,
  • elektronski naslov.

Udeležba na pripravah je brezplačna, vendar pa je število mest omejeno, zato vse, ki se želijo udeležiti dogodkov, vabimo, da si s čimprejšnjo prijavo zagotovijo svoje mesto.