torek, 23. maj 2023 Eric Hansen iz Oregon State University obiskal UP FAMNIT in InnoRenew CoE

InnoRenew CoE je gostil profesorja Erica Hansena iz Oregon State University v Corvallisu, Oregon, ZDA. Zaposlenim v InnoRenew CoE in Univerzi na Primorskem je predstavil oddelek za lesarstvo na Oregon State University ter možnosti sodelovanja in dejavnosti razširjanja, ki jih izvajajo.

Poleg tega je pripravil dvodnevno delavnico o inovacijah ter se udeležil predavanja, na katerem so doktorski študenti predstavili svoj raziskovalni načrt. Podal je pomembne pripombe za izboljšave, ki jih bodo študenti vključili v svoje doktorske dispozicije.

Gostujočega predavatelja na UP FAMNIT smo gostili v okviru projekta GOST UP – Gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na Univerzi na Primorskem.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.