petek, 13. marec 2015 Dogodki v Tednu Univerze na Primorskem 2015

V sklopu dogodkov, ki se bodo odvijali v Tednu Univerze na Primorskem, ki bo letos potekal od ponedeljka, 16. marca 2015, do vključno petka, 20. marca 2015, se bodo na UP FAMNIT in UP IAM odvijali naslednji dogodki:

• Torek, 17. marec 2015:
    UP IAM ob 16.00 uri vabi na dogodek z naslovom: »Živ? Živ! in aktivnosti Slovenskega centra za raziskovanje samomora«, ki ga bo vodila mlada raziskovalka Nuša Zadravec Šedivy. Dogodek bo potekal v Veliki predavalnici UP FAMNIT (Glagoljaška 8, 1. nadstropje).
  • Sreda, 18. marec 2015:
    V sklopu Famnitovih izletov v matematično vesolje 2014/15 bo ob 18.00 uri v Veliki predavalnici UP FAMNIT dr. Marko Orel izvedel predavanje z naslovom »Od najmanjših kvadratov do delovanja CT naprave«.

Več informacij o Tednu Univerze na Primorskem in spremljajočih dogodkih je dostopnih na spletni strani UP.

Vljudno vabljeni v čim večjem številu!