sreda, 25. oktober 2017 ZNI vabi k prijavi na razpis za opravljanje prakse v tujini

Zavod za novodobno izobraževanje, kot koordinator konzorcija, vabi vse zainteresirane študente k prijavi na razpis za opravljanje prakse v tujini preko Erasmus + projekta.

Ciljna skupina so študenti zadnjega in predzadnjega letnika ter absolventi (na obeh stopnjah).

Projekt je razdeljen v 3 faze (praksa v slovenskem podjetju + praksa v tujini + prenos izkušenj nazaj v slovensko podjetje). Projekt traja do 31.5.2018, kar pomeni, da mora biti tudi zaključek mobilnosti najkasneje do 31.5.2018.

Do sodelovanja so upravičeni študenti katerekoli od naštetih članic, ki so del konzorcija:

• Univerza v Mariboru (UM-VŠI),
  • Univerza na Primorskem (UP-VŠI),
  • Visoka šola za varstvo okolja (VŠVO),
  • Visoka zdravstvena šola v Celju (VZŠCE),
  • Visoka šola za proizvodno inženirstvo (VŠPI) in
  • Regionalna gospodarska zbornica Celje (RGZC)

Več informacij o projektu in možnosti prijave se nahajajo na spletni strani.

Vabljeni k prijavi!