četrtek, 18. marec 2010 Košarkaška tekma med zaposlenimi UP FAMNIT in UP PINT ter študenti

V okviru Tedna Univerze na Primorskem bo danes ob 21. uri v telovadnici OŠ Antona Ukmarja v Kopru (Pot v gaj 2, Markovec - zemljevid) potekala Košarkaška tekma med zaposlenimi UP FAMNIT in UP PINT ter študenti.

Vabljeni vsi študenti in zaposleni na fakulteti in inštitutu v polni navijaški opremi!

Obenem vas prav tako danes med 13. in 16. uro vabimo na v Taverno (Pristaniška ulica), kjer bo potekal dogodek “Univerza na Primorskem se predstavi”, na stojnicah pa se bosta predstavila tudi UP FAMNIT in UP PINT s svojimi dejavnostmi in študijskimi programi.

Vabljeni!

Foto: Pavel Fičur

Več slik s preteklih tekem v fotogaleriji.