petek, 1. junij 2018 Javni razpis za mladega raziskovalca s področja kriptografije v letu 2018 (MR+)

Univerza na Primorskem objavlja razpis za izbor kandidata za mladega raziskovalca, ki se bo usposabljal na UP Inštitutu Andrej Marušič za pridobitev doktorata znanosti.

Raziskovalno področje bo kriptografija, študentov mentor pa prof. dr. Enes Pasalic, ki sodi med vodilne znanstvenike na področju kriptografije simetričnih ključev.

Štiriletno doktorsko izobraževanje se bo pričelo v študijskem letu 2018/19.

Kandidati morajo vloge oddati do vključno petka, 22. junija 2018 do 14.00 ure.

Celotno besedilo Javnega razpisa z navodili ter obrazci za prijavo so dostopni na spletni strani UP IAM

Kandidati, ki še niso vpisani na doktorski študij in bodo izbrani na tem razpisu, se morajo posebej prijaviti tudi na Razpis za vpis v doktorske študijske programe v študijskem letu 2018/19 UP Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije.