sreda, 15. november 2017 Delavnica o diskretni in računalniški biomatematiki in matematični kemiji 2017

Ta teden na UP FAMNIT gostimo mednarodno Delavnico o diskretni in računalniški biomatematiki in matematični kemiji 2017 (Workshop on Discrete and Computational Biomathematics and Mathematical Chemistry 2017), ki ga organiziramo v sodelovanju s Slovenskim društvom za diskretno in uporabno matematiko.

Od srede, 15. 11. do petka 17. 11. se bodo zvrstila predavanja in druge aktivnosti, ki jih bodo izvajali tudi gostujoči predavatelji z Univerze v Leipzigu.

Na delavnice so vabljeni vsi študenti in zaposleni. Podroben program z izvlečki predavanj je objavljen na tej povezavi.

(Na fotografiji gostje z Univerze v Leipzigu: Jörg Fallmann, Sarah Berkemer, Nancy Retzlaff, Jörg Fallmann in asistent UP FAMNIT Nino Bašić)