petek, 4. november 2016 Vabljeni na LocalHackDay Fakultete za računalnistvo in informatiko (UL)

Člani Društva računalničarjev organizirajo LocalHackDay by DragonHack, ki bo potekal 3. decembra 2016 v prostorih Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani.

LocalHackDay je dogodek mednarodnih razsežnosti, saj preko organizacije Major League Hacking (MLH) povezuje preko 30 univerz po svetu, na katerih se bo sinhrono odvijal njihov LocalHackDay. Povezal bo študente iz tehnično usmerjenih fakultet (računalništvo, elektrotehnika, strojništvo,...), sodelujejo pa tudi profesorji in mentorji iz tehnoloških podjetij. Dogodek traja 12 ur in je namenjen učenju novih tehnologij, povezovanju preko live chatroom-ov in druženju. Eden izmed ciljev tega dogodka pa je tudi, da ekipa ustvari manjši praktičen izdelek, ki bi se ga lahko uporabljalo v poslovnem okolju. Končni izdelek, ki ga ustvari skupina na samem dogodku, je prepuščen domišljiji in zagonu udeležencev.

Več informacij najde TUKAJ, pišete pa jim lahko tudi na teja.primozic@dragonhack.si.