četrtek, 9. februar 2017 Vabljeni na konferenco Cutting Edge 2017

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani organizira znanstveno konferenco Cutting Edge 2017, ki bo potekala 19. septembra 2017. Na konferenci bodo lahko študenti naravoslovnih in tehničnih ved predstavili svoje raziskave v sklopu diplomskih, magistrskih ali doktorskih del.

Konferenca je razdeljena na tri glavna področja, in sicer Materials of the future, Science behind the living in Tecnologies for the earth and enviroment.  Znotraj vsakega področja bo potekalo tudi predavanje priznanega strokovnjaka.

Letošnji dogodek je nadgrajen – v sodelovanju s Slovenskim kemijskim društvom bo  septembra izšla posebna revija Acte Chimice Slovenice, ki bo namenjena objavam mladih raziskovalcev, ki delujejo znotraj zgoraj omenjenih področij.

Več o konferenci si lahko preberete v priponki ali na njihovi spletni strani.

Vabljeni k udeležbi!