petek, 15. januar 2016 Vabljeni na informativni dan za natečaj Podjetna Primorska 2016

V Univerzitetnem razvojnem centru in inkubatorju Primorske letos organizirajo že 10. sezono natečaja za najboljšo podjetniško idejo Podjetna Primorska 2016.  Za vse, ki imate inovativno idejo in jo želite uresničiti, so pripravili informativni dan, ki bo v sredo, 20. januarja 2016, ob 17.00 v predavalnici UIP (Ferrarska 8, Koper).

Na informativnem dnevu boste izvedeli, kaj vam natečaj Podjetna Primorska prinaša, kako se prijaviti, kakšne so ugodnosti in nagrade ter še mnogo drugih koristnih informacij.

Zaradi omejenega števila mest se lahko prijavite na info@uip.si ali na telefonski številki 05 611 79 52.

Več o natečaju Podjetna Primorska 2016, prijavi obrazec ter pravilnik pa najdete na njihovi spletni strani.

Vabljeni!