ponedeljek, 19. avgust 2013 Vabilo za sodelovanje v raziskavi za izdelavo doktorske disertacije

Spoštovani,

Tadeja Jakus, študentka doktorskega študija Aplikativna kineziologija v okviru izdelave doktorskega dela pripravlja raziskavo o povezavi med različnimi stopnjami gibalno/športne aktivnosti in vnetnimi ter protivnetnimi dejavniki v telesu.

V ta namen k sodelovanju v raziskavi vabi mlade moške, nekadilce, stare od 20-30 let, z indeksom telesne mase 18,5 do 27.

Izsledki rezultatov bodo anonimni, vsem izbranim sodelujočim pa bomo v zameno predstavili rezultate   raziskav, analizirali prehranski status in podali strokovna priporočila.

Raziskava bo potekala na Fakulteti za vede o zdravju Izola, predvidoma september in oktober 2013.

Vsi, ki vas sodelovanje v raziskavi zanima, vabljeni, da se do 23. avgusta 2013  prijavite na elektronski
naslov: tadeja.jakus@fvz.upr.si.

VABILO PDF