torek, 12. maj 2015 Vabilo na Teden vseživljenjskega učenja

Glotta Nova, center za novo znanje, d.o.o. vas vabi na že 20. Teden vseživljenjskega učenja, ki bo letos potekal od 15. do 22. maja, v razširjeni obliki pa ves maj in junij. Teden vseživljenjskega učenja je enkratna učna priložnost, saj je ponudba dogodkov pestra, lahka dostopnost le-teh (brezplačnost, krajše oblike) pa kar kliče po radovednem raziskovanju novih vsebin in spoznavanju zanimivih ljudi.

Tudi tokrat so v Glotta Novi, centeru za novo znanje, d.o.o. pripravili vsebinsko bogat program, ki je namenjen vsem, ki vam učenje in znanje nekaj pomenita. Program Tedna Glotta Nove si lahko ogledate tukaj.

Vljudno vabljeni.