četrtek, 23. april 2015 Vabilo na Študentsko Integracijsko Konferenco »PsihoŠIK«

Ali se želiš udeležiti interdisciplinarne konference psihologov, biopsihologov in medicincev?
Bi se rad bolj povezal s študenti in strokovnjaki s tvoje stroke in sorodnih smeri?
Te zanima kaj so trenutno največji izzivi in najsvetlejše vizije študentov?
Sodeluješ pri kakšni raziskavi ali projektu, ki jo želiš predstaviti širši javnosti?
Se tudi ti strinjaš, da je skrajni čas, da prevzamemo pobudo za razvoj sebe in svojega okolja?

Vabimo te, da se udeležiš konference, ki je namenjena vsem, ki se ukvarjajo s tematiko psihologije - tako študentom in »novopečenim« magistrom (bio)psihologije in medicine z vseh slovenskih univerz kot tudi vsem strokovnjakom, ki jih zanima sodelovanje z bodočimi kolegi iz študentskih vrst ter izmenjava znanja in dobrih praks.

Konferenca bo potekala v petek, 29. maja 2015
od 9:30 do 20:00
na Medicinski fakulteti
Univerze v Mariboru.

Kotizacija za konferenco znaša 5 EUR (aktivni udeleženci brezplačno). Prijave sprejemajo do 10. maja 2015 preko spletnega obrazca.

Več informacij o konferenci je dostopnih na povezavi.

Vljudno vabljeni.