ponedeljek, 25. maj 2015 Vabilo na Regijski karierni sejem

Iščete novo službo? Obiščite Karierni sejem v Kopru, ter spoznajte številne delodajalce.

Karierni sejem bo potekal 26. maja 2015, na Titovem trgu Koper, med 10. in 19. uro. V primeru slabega vremena, bo sejem potekal v Taverni. Pridobite nova znanja, delodajalcem posredujte svoj življenjepis ter poskrbite za to, da boste v svoji karieri naredili še en dodaten korak - korak naprej!

Na kariernem sejmu se bodo predstavila številna podjetja, ki želijo spoznati zanimive, proaktivne kandidate. Predstavite se jim in jih prepričajte, da ste kader, ki ga nujno potrebujejo v svoji delovni sredini.  Preverite seznam razstavljalcev na tej povezavi.

V okviru programa kariernega sejma bodo v predavalnici Tramontana, na UP Fakulteti za humanistične študije (Titov trg 5, Koper) potekala predavanja o iskanju zaposlitve in razvoju kariere, ki bodo za obiskovalce sejma brezplačna. Program si lahko ogledate na tej povezavi.

Vljudno vabljeni.