četrtek, 9. oktober 2014 Vabilo na projekt: Kako si? Rastem in se razvijam.

Društvo študentov psihologije Slovenije vabi na projekt z naslovom: Kako si? Rastem in se razvijam, ki bo potekal med 8. in 17. oktobrom 2014 v petih mestih po Sloveniji. V Kopru bo projekt potekal 9., 13. in 14. oktobra 2014, program pa si je mogoče ogledati na povezavi.

Tovrstni projekt že tradicionalno poteka ob Svetovnem dnevu duševnega zdravja, ki je namenjen ozaveščanju javnosti o pomembnosti skrbi za duševno zdravje ter razbijanju stereotipov o psihologiji. Letos se bodo predavanja, okrogle mize, delavnice, literarni in filmski večeri vrteli okoli razvojne psihologije, ki je tudi osrednja tema projekta. Vse aktivnosti so za obiskovalce brezplačne.

Več informacij je na voljo na povezavi in na spletni strani projekta.
V kolikor projekta še ne poznate, vas vabimo k ogledu promocijskega filma.

Vljudno vabljeni.