četrtek, 26. januar 2017 Vabilo na prijavo na razpis za usposabljanje za jamske vodnike

Javni zavod Park Škocjanske jame vabi študente na usposabljanje in opravljanje izpita za jamske vodnike za poletno študentsko delo.

V okvir dela sodi predstavljanje muzejskih zbirk v parku, vodenje po jamskem sistemu ter vodenje po učni poti. Poleg omenjenega se opravlja tudi delo prodaje v trgovini s spominki in ostala dela po dogovoru.

Prijave zbirajo do 10.2.2017 na e- naslov psj@psj.gov.si ali po pošti na naslov Park Škocjanske jame, Slovenija, Škocjan 2, 6215 Divača.

Več o usposabljanju si lahko preberete v priponki ali na njihovi spletni strani.

Vabljeni!