ponedeljek, 20. oktober 2014 Vabilo na praktična usposabljanja ali prostovoljna dela v tujini

Največja mednarodna študentska organizacija AIESEC vabi študente k prijavi na praktična usposabljanja ali prostovoljna dela v tujini.

AIESEC študentom ponuja več različnih izkušenj v tujini. Prva dejavnost organizacije so profesionalne prakse, s katerimi lahko že med študijem pridobite praktični vpogled v delo v mednarodnem okolju. Na voljo so prakse s področja  managementa, informacijskih tehnologij, ekonomije in poučevanja. Udeležite se lahko tudi prostovoljnih del v tujini, ki imajo pozitiven učinek na razvoj družbe. Skupaj z udeleženci iz ostalih držav lahko pripomorete k večji izobraženosti v državah tretjega sveta, k ekološki ozaveščenosti, razvoju kulture ter sodelujete v različnih projektih po celem svetu.

Poleg zgoraj omenjenih izmenjav pa se lahko udeležite tudi izmenjave v AIESEC-ovi entiteti v tujini in tako razvijete in nadgradite svoj vodstveni potencial z vodenjem mednarodnega team-a na področju izmenjav, kadrovanja, financ ali komunikacij.

Če si želite novih izzivov, novih izkušenj v tujini, prijateljstev širom po svetu, neskončno novih možnosti za odkrivanje sveta in neprecenljivih kompetenc v svojem življenjepisu, ne odlašajte in se prijavite na www.aiesec.org.

Za več informacij lahko obiščete spletno stran ali pišete na elektronski naslov anja.kljucevsek@aiesec.net.