torek, 7. junij 2016 Vabilo na poletni kamp - MedRock week

Svet se spreminja in zdravstvo z njim. Nastajajo novi izzivi, ki potrebujejo sveže rešitve. Združevanje podatkov iz različnih virov, njihova analiza in posledično ustrezno preventivno ukrepanje, bodo v prihodnje omogočili nove, učinkovitejše oblike zdravljenja.

V Marandov poletni kamp MedRock week vabimo študente različnih področij – od študentov računalništva do študentov multimedije, matematike, bioinformatike, biodiverzitete, medicine, ... ki si upajo skočiti novim izzivom naproti, želijo snovati in konkretizirati sveže ideje, ter delovati v mednarodno usmerjenem delovnem okolju.

Vsem udeležencem poleg predavanj, mentoriranja, timskega dela ter konstantnega preverjanja kakovosti idejnih zamisli, ponujamo pester dodaten program, privlačne nagrade ter možnost za sodelovanje tudi po izteku poletnega kampa.

Kamp bo potekal med 09.07-15.07.2016 v Ljubljani, v podjetju Marand. Udeležba na kampu je brezplačna, število mest pa je omejeno. Prijave sprejemamo na www.medrockweek.com.