sreda, 6. maj 2015 Vabilo na mednarodno konferenco na temo visokošolskega učenja in poučevanja

CMEPIUS vabi na konferenco z naslovom »Izboljšanje visokošolskega učenja in poučevanja« (IUT, ang. Improving University Teaching), ki bo od 15. - 17. julija 2015 potekala v Ljubljani.

Gre za tradicionalno letno mednarodno konferenco na temo kakovosti visokošolskega učenja in poučevanja, ki v letu 2015 praznuje že 40 let svojega delovanja. Letošnja tema konference bo »Študentje, partnerji v inovacijah« (ang. Students as partners in innovation). Konferenca je bila prvič organizirana leta 1975 v Heidelbergu v Nemčiji, od takrat pa je gostovala po celem svetu, pred Ljubljano je gostovala v Vancouvru v Kanadi.

Konferenca bo sofinancirana tudi s strani programa Erasmus+, zato je kotizacija za Slovenske udeležence znižana za več kot polovico in za udeležbo na tridnevnem dogodku znaša 200 USD. Več informacij glede kotizacije po dnevih oziroma za različne udeležence najdete na tej spletni strani.

Število mest je omejeno, zato vas vabimo k čimprejšnji prijavi.

Vljudno vabljeni.