sreda, 4. marec 2015 Vabilo na mednarodno delavnico z naslovom »Debelost«

UP FVZ bo v okviru projekta UP IN SVET organizirala mednarodno delavnico za študente z naslovom »Debelost«.

Delavnica je brezplačna in se bo odvijala na Univerzi na Primorskem, Fakulteta za vede o zdravju, v času od 7. do 10. aprila 2015 v popoldanskem času v prostorih fakultete (Polje 42, 6310 Izola).

Namen delavnice je obveščati, izobraževati in ozaveščati tako splošno kot strokovno javnost o posledicah debelosti in njeni preventivi. Delavnica je namenjena pretežno študentom Univerze na Primorskem, lahko se je pa udeležijo tudi ostali zainteresirani, ki jih tematika zanima. V okviru večdnevne delavnice bo tako predstavljenih več vsebinskih sklopov, v okviru katerih bodo svoje poglede na problematiko podali številni domači in tuji ugledni strokovnjaki s področja.

Program delavnice »Debelost« je dostopen tukaj.

Prijave zbirajo na elektronski naslov: debelost@fvz.upr.si.

Vljudno vabljeni.