četrtek, 13. februar 2014 Vabilo na Južnoameriški poslovni forum (SABF)

Južnoameriški poslovni forum ali South American Business Forum (SABF) je dodogek, katerega namen je pripomoči k trajnostnemu razvoju sveta.
Forum je organiziran s strani študentov s podoporo Tehnolškega inštituta v Buenos Airesu (Instituto Tecnológico de Buenos Aires).
K sodelvanju na forumu so vabljeni študentje vseh smeri študija iz celega sveta, ki so rojeni po 1.1.1988, redno vpisani na dodiplomskem ali podiplomskem študijskem programu oz. so diplomirali v letu 2013 ali 2014.
Preteklih izvedb SABF foruma so se med drugimi udeležili študenti iz Harvard University, London School of Economics in Universidad Autónoma de Madrid.

Forum bo potekal med 7. in 9. avgustom 2014 v Buenos Airesu, Argenitna.

Izbranim sodelujočim bodo organizatorji krili nastanitev, prehrano ter lokalne prevoze iz kraja namenstitve do foruma. Letalsko vozovnico si bodo morali kriti sami.

Prijave zbirajo do 4. maja 2014.

Več informacij >>