četrtek, 7. januar 2016 Vabilo na Državno univerzitetno prvenstvo v smučanju in deskanju na snegu

Slovenska univerzitetna športna zveza je razpisala Državno univerzitetno prvenstvo v smučanju in deskanju na snegu v študijskem letu 2015/16, ki bo potekalo v petek, 15.1.2016, na smučišču Kope.

Na tekmovanju lahko sodelujejo študenti iz vseh slovenskih visokošolskih zavodov, med seboj pa se bodo pomerili v alpskem smučanju, deskanju na snegu, freestyle smučanju in/ali deskanju (snežni park).

Rok za oddajo prijav je v četrtek, 14.1.2015, na info točkah Uni sport in ŠOU šport v Ljubljani. Prijavnina znaša 10€ in vključuje celodnevno smučarsko vozovnico, avtobusni prevoz, za tekmovalce pa tudi topel obrok.

Več o razpisu tekmovanja in prijavnico najdete na spletni strani univerzitetne športne zveze.

Vabljeni!