sreda, 24. september 2014 Vabilo na dogodek "Delovna mesta na CGG"

Vabimo vas na dogodek z naslovom "Delovna mesta na CGG", ki bo potekal v AREA Science Park (Padriciano 99, Trst) v torek, 30. septembra 2014 od 11.ure do 17.ure.

Na dogodku, ki bo potekal v angleškem jeziku boste videli predstavitev mednarodnega podjetja CGG in trenutne zaposlitvene zmožnosti v tem podjetju. Poleg tega se boste lahko udeležili delavnice o življenjepisu, kjer vam bo osebje podjetja CGG nudilo povratne informacije o vašem življenjepisu.

Prijave sprejemajo do 26. septembra 2014 na elektronski naslov: uk.recruitment@cgg.com in mobility@area.trieste.it v katerem je potrebno navesti ime in priimek, elektronski naslov, leto diplomiranja in ime univerze ter priložiti svoj življenjepis.

Dodatne informacije so na voljo na povezavi.

Vljudno vabljeni.