torek, 13. september 2016 Vabilo na dogodek »Znanstveni inkubator – Kako graditi kariero po doktoratu?«

Društvo Cutting edge v sodelovanju s FKKT UL prireja dogodek z naslovom »Znanstveni inkubator – Kako graditi kariero po doktoratu«, ki bo potekal 20. septembra 2016 v predavalnici B Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo v Ljubljani.

Dogodek je namenjen mladim raziskovalcem oziroma znanstvenikom na začetku kariere. V dopoldanskem delu se bodo predstavili uradi, ki se ukvarjajo s pripravo in objavo razpisov, skrbijo za koordinacijo prijav ali nudijo kakršnokoli pomoč pri iskanju informacij za prijavo na raziskovalne projekte, popoldne pa bodo svoje izkušnje predstavili mladi znanstveniki, ki so na podobnih razpisih že sodelovali in bodo tako iz prve roke delili svoje izkušnje in napotke.

Prijavite se lahko TUKAJ, udeležba na dogodku je brezplačna.

Več o dogodku najdete v priponki.