četrtek, 30. oktober 2014 Vabilo na delavnico Medkulturna priprava na Erasmus izkušnjo

V okviru evropskega projekta IEREST Univerza na Primorskem organizira delavnico za medkulturno pripravo študentov in študentk, ki v 2.semestru načrtujejo izmenjavo Erasmus. Delavnica bo potekala vsako sredo od 19. novembra 2014 do 14. januarja 2015 ob 16.30, na UP Fakulteti za humanistične študije Koper.

Za dodatne informacije in prijave, ki so mogoče do petka, 7. novembra 2015, lahko pišete na elektronski naslov: alenka.janko.spreizer@fhs.upr.si.

Več o ciljih delavnice in predavateljih na delavnici si lahko preberete na povezavi.

Vljudno vabljeni.