petek, 19. september 2014 Vabilo na delavnico Demola

Raziskovalno-razvojno in umetniško središče Univerze v Mariboru (RAZ:UM) vabi na delavnico z naslovom Demola: graditev najmočnejšega svetovnega inovacijskega ekosistema, ki bo potekala v okviru triindvajsete mednarodne Elektrotehniške in računalniške konference ERK 2014, in sicer 23. septembra 2014 v Grand hotelu Metropol v Portorožu.

Več informacij o delavnici in programu najdete na povezavi. Svojo udeležbo lahko potrdite do 22. septembra 2014 na elektronski naslov: marjeta.maurer@uni-mb.si.

Ob tej priložnosti naj omenimo, da sta Svetovna banka in OECD uradno priporočili Demolo, kot najboljšo globalno prakso za oblikovalce inovativnih politik. Več o tem lahko preberete na povezavi.

Vljudno vabljeni.