ponedeljek, 29. september 2014 Vabilo na 5. Akademijo aktivnega državljanstva in podjetništva

Združenje Mreža idej organizira 5. Akademijo aktivnega državljanstva in podjetništva, ki bo potekala med 10. in 12. oktobrom 2014 v Piranu. V znamenju slogana »Poiščimo rešitve!« bodo najboljši študenti in mladi profesionalci ob besedah priznanih govorcev in v sodelovanju z vodilnimi podjetji odločno odstirali vrata prihodnosti.

Svoja znanja in poglede bodo na okroglih mizah in predavanjih z mladimi delili Matej Golob, Andrej Brglez, Goran Novković, mag. Aleš Lisac in številni drugi, zmagovalcem podjetniških »Idejnih izzivov 2014« pa bodo prakse, šolnine in druge privlačne nagrade omogočili IBM Slovenija, Londonska šola za odnose z javnostmi, Nova Ljubljanska banka in Prva osebna zavarovalnica. Da bi bil glas mladih zares slišan, bodo imeli udeleženci priložnost spregovoriti na govorniškem večeru, kjer bodo lahko predstavili svoje razvojne pobude in reformne misli. Za sproščeno vzdušje na akademiji bo poskrbel odličen družabni program.

Kotizacija znaša 80 EUR in zajema stroške udeležbe na akademiji, nastanitve in prehrane (kotizacija brez nastanitve znaša 50 EUR). Prijave so mogoče z elektronsko prijavo na spletni strani www.mrezaidej.si. Število mest je omejeno.

Vljudno vabljeni.