sreda, 9. oktober 2013 Vabilo na 16. Čisto desetko

Univerzitetna športna zveza Primorska ter Resor za šport in študentsko rekreacijo ŠOUP
na Rektorjev dan, v sredo, 16.oktobra 2013 v novo prenovljeni Areni Bonifika,
pripravljata že tradicionalno 16. Čisto desetko!

Vsi študentje UP vabljeni, da se pomerite in zastopate barve svoje fakultete v 10 disciplinah.
Za vse udeležence bo poskrbljeno za hrano in pijačo, zabaval vas bo DJ, ves čas pa bo potekal spremljevalni program aerobike, zumbe, HIITburna, Fly-boxa in fitnesa! Za najbolj pridne pa tudi nagrade!

Discipline:

- košarka;
- odbojka;
- futsal;
- namizni tenis,
- keglanje;
- kalčeto (namizni nogomet);
- briškola;
- twister;
- pikado;
- štafeta v pretakanju bevande.

KDAJ: 16. oktober 2013 od 8.00 do 16.00 ure

KJE: Arena Bonifika, Koper

KOLIKO: Za imetnike rdeče kartice Zdrava Zabava je udeležba na dogodku brezplačna. Za vse študente neimetnike redeče kartice ZZ znaša udeležba na dogodku 5 EUR, ki jih namenjamo socialno ogroženim študentom (Študentski sklad).

OBVEZNA OPREMA: športna oprema in dobra volja

PRIJAVE: Info točka ŠOUP Koper. Predprijave se bodo pobirale na sedežu ŠOUP-a od 30.09.2013 do 15.10.2013

OPOMBA: registracija prijavljenih bo potekala od 08.00 do 09.00 na kraju dogodka

INFO: info@uszp.si , 051 692 100