petek, 12. junij 2015 Vabilo k sodelovanju pri raziskavi

Študenti Univerze na Primorskem ste vabljeni k sodelovanju pri krajši raziskavi o vključenosti študentov v soustvarjanje politike slovenskega visokega šolstva, o pedagoški odličnosti, kakovosti in internacionalizaciji slovenskega visokega šolstva, ki jo pripravlja Katarina Aškerc (CMEPIUS).

Vprašalnik za sodelovanje pri raziskavi je dostopen na tej povezavi.

Delni izsledki, pridobljeni na podlagi te raziskave (predvsem področje pedagoške odličnosti in kakovosti), bodo predstavljeni na mednarodni konferenci »Improving University Teaching«, ki bo letos potekala v Ljubljani. Ostali izsledki bodo predstavljali pomembno izhodišče za nadaljnje delo na področju kakovosti in internacionalizacije visokega šolstva.