ponedeljek, 10. junij 2013 Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorske vabi na podjetniško delavnico

»Kako do sredstev za financiranje podjetja in podjetniških projektov?«

v sredo, 12. junija 2013 ob 16.00
v predavalnici UIP v Kopru, Ferrarska 8 (objekt Ogrlica)

Imate poslovno idejo, podjetniški projekt, ki ga želite uresničiti, manjkajo pa vam finančna sredstva za uresničitev? Za vse, ki iščete dodatna finančna sredstva za uresničitev svojih podjetniških projektov, smo pripravili podjetniško delavnico, kjer boste izvedeli, kako do EU sredstev in kateri EU projekti so primerni za podjetnike, v nadaljevanju pa še kaj morate vedeti o investiciji preden se lotite iskanja finančnih sredstev, kakšno predstavitev/dokumentacijo potrebujete za investitorja in kdaj so bančna sredstva lahko primeren vir financiranja za vas.

Program:

Datum in ura

Vsebina

1.del: EU sredstva za podjetnike

• Kje poiskati informacije o EU sredstvih za podjetja
  • Kaj so centralizirani in decentralizirani programi za podjetja
  • Na katere razpise se lahko prijavim kot podjetnik

Izvajalec: Sebastjan Rosa, EEN mreža, večletni svetovalec s področja EU programov za MSP.

17.00 – 19.15

2.del:  Kaj moram vedeti preden se odločim za investicijo in kako pripravim predstavitev za potencialnega investitorja?

• Kaj je investicija
  • O čem moram premisliti preden se odločim za investicijo
  • Priprava na investicijo
  • Ključni elementi predstavitve projekta/investicije
  • Kako pripraviti finančno konstrukcijo
  • Kdaj so bančna sredstva primeren vir financiranja
  • Pogoste napake

Izvajalka: Irena Vojvoda Keranovič, vodja Unicredit banke PE Koper z večletnimi izkušnjami  na področju bančništva, investicijskih kreditov in vrednotenja investicijskih elaboratov.

VSTOP PROST!

PRIJAVE IN INFORMACIJE:

• preko spletne strani www.uip.si (Prijava na dogodek) ali
  • preko e-pošte: info@uip.si ali
  • po tel.: 05 611 79 50.

Zaradi omejenega števila mest priporočamo, da se na dogodek pravočasno prijavite in si zagotovite mesto.