petek, 4. december 2015 UIP organizira tematsko delavnico CrowdFunding

UIP Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorske organizira tematsko delavnico CrowdFunding za študente, startupovce in tiste, ki jih zanima mnižično financiranje, ki bo potekala v sredo, 9.12.2015, ob 17:00 uri, v prostorih UIP (Ferrarska 8, Koper).

Na delavnici boste spoznali osnovne principe in ozadje množičnega financiranja, predvsem pa boste imeli priložnost spoznati dva konkretna primera dobre prakse s strani vabljenih gostov, kot tudi z njimi izmenjati poglede in komentarje. »Crowdfunding« je v svetu prepoznan kot odlična metoda za učinkovito testiranje trga, saj se sredstva pridobivajo le od tistih, ki si produkt resnično želijo. Na ta način z nastopom na platformah za množično financiranje lahko na edinstven način testiramo trg.

Izkušnje uspešnih slovenskih projektov bosta predstavila Blaž Ažbe, podjetnik s projektom žepnih ur Itero in Matej Rodela, podjetnik s projektom Trobla.

Prijavo pošljite na naslov info@uip.si, več o delavnici pa si lahko preberete v priponki.

Vabljeni!