torek, 1. oktober 2013 Tretji prijavni rok za vpis v 1. letnik dodiplomskih študijskih programov 1. stopnje v študijskem letu 2013/2014

Univerza na Primorskem, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) razpisuje v tretjem prijavnem roku, ki traja od 1. do 5.10.2013, vpisna mesta na naslednjih univerzitetnih študijskih programih 1. stopnje:

• 37 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Matematika,
  • 28 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Matematika v ekonomiji in financah,
  • 24 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Računalništvo in informatika,
  • 19 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Bioinformatika,
  • 8 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Biodiverziteta,
  • 13 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Sredozemsko kmetijstvo,
  • 2 vpisni mesti za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Biopsihologija,
  • 3 vpisna mesta za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Aplikativna kineziologija.

Kandidati za vpis morajo izpolnjevati pogoje za vpis, skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2013/2014.
Prijavo za vpis z dokumentacijo (overjene fotokopije zaključnih srednješolskih spričeval in spričeval 3. in 4. letnika) oddajo kandidati do vključno 4.10.2013 do 11. ure v Referat za študente UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper oz. pošljejo na naslov: Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (Vpis – tretji rok), Glagoljaška 8, 6000 Koper.

Če bo prijavljenih več kandidatov kot je razpisanih vpisnih mest, bo izveden izbirni postopek skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2013/2014.
Vsi prijavljeni kandidati bodo po pošti prejeli sklep o rezultatu izbirnega postopka, sprejeti kandidati pa tudi vabilo k vpisu. Vpis sprejetih kandidatov bo potekal do 10.10.2013.

Prijavni obrazec in več informacija na strani Bodoči študenti / Prijava in vpis: http://www.famnit.upr.si/sl/bodoci-studenti/prijava-in-vpis