ponedeljek, 21. september 2015 Tradicionalni 13. karierni sejem MOJE DELO

Slovenski zaposlitveni portal Mojedelo.com organizira že tradicionalni 13. karierni sejem MOJE DELO na katerem lahko obiskovalci dobijo navdih za razvoj svoje zgodbe v poslovnem svetu. Prireditev je namenjena vsem, ki šele pričenjajo svojo poslovno kariero oziroma vsem tistim, ki se želijo že v mladosti spoznati s trgom dela in potencialnimi delodajalci, s katerimi bodo v prihodnosti gradili svojo karierno pot.

Karierni sejem bo potekal v četrtek, 15. 10. 2015, v Cankarjevem Domu v Ljubljani.

V priponki se nahajajo vse potrebne informacije glede prireditve, prisotna podjetja na sejmu pa si lahko ogledate na spletni strani www.kariernisejem.com. Ob predhodni prijavi bo v okviru sejma za organiziran tudi krajši voden ogled.

Vabljeni!