torek, 25. november 2014 Slavnostna podelitev priznanja Mentor leta 2014

Društvo mladih raziskovalcev Slovenije (DMRS) letos že 6. leto zapored organizira podelitev priznanja najboljšemu mentorju doktorskim študentom – Mentor leta 2014.

Letos so za omenjeno priznanje prejeli rekordnih 110 nominacij med katerimi je Komisija za izbor vlog izbrala letošnjega dobitnika nagrade. Namen dogodka je zahvala vsem dobrim mentorjem za njihovo požrtvovalno delo ter mreženje v sproščenem vzdušju med »mladimi« raziskovalci in doktorskimi študenti na eni in že uveljavljenimi odličnimi raziskovalci na drugi strani.

Slavnostna podelitev bo potekala v četrtek, 4. decembra 2014, ob 19. uri, v Kosovelovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani. Za lažjo organizacijo prireditve organizatorji prosijo, da svojo udeležbo predhodno potrdite preko spletnega obrazca.

Potek svečanosti:

• od 18:30 ure dalje sprejem gostov,
  • ob 19.00 podelitev priznanja Mentor leta,
  • od 20.00 ure dalje pogostitev.

Vljudno vabljeni.