četrtek, 15. maj 2014 Svetovna razstava "Možgani - zgodba od znotraj": 15. maj - 24. avgust 2014

Vljudno vabljeni na ogled razstave "Možgani - zgodba od znotraj", ki poteka v času od 15. maja do 24. avgusta 2014 v Gospodarskem razstavišču v Ljubljani (Dunajska cesta 18).

Izjemno poučna, sodobna, interaktivna razstava  za vse generacije – zgodba o tem, kako možgani delujejo, čutijo, čustvujejo, razmišljajo in se spreminjajo.

Razstava se opira na raziskave in tehnologijo 21. stoletja ter obiskovalce seznani z najnovejšimi odkritji nevroznanosti. S pomočjo interaktivnih prikazov, ugank, slik možganov in dognanih modelov lahko obiskovalci raziskujejo občutke, čustva, misli, razvoj možganov in celo njihovo prihodnost. Razstavo je organiziral American Museum of Natural History New York, v sodelovanju z ostalimi tujimi ustanovami.

Razstava je odprta vse dni v tednu od 9:00 do 20:00.

Podrobnejše informacije o razstavi, spremljevalnih programih ter vstopnicah lahko dobite na naslednji povezavi: http://www.brains.si/