petek, 11. september 2015 Raziskava Psihološke in reproduktivne motnje pri moških, izpostavljenih prenatalnemu stresu

Michele Schincariol, študent medicine, v okviru Ginekološke klinike UKC Ljubljana, Veterinarske in Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani ter Družbenomedicinskega inštituta ZRC SAZU izvaja raziskavo Psihološke in reproduktivne motnje pri moških, izpostavljenih prenatalnemu stresu.

Da bi podrobneje preučili to povezavo, v sklopu raziskave iščejo moške, rojene med 1.9.1990 in 31.12.1992ki bi izpolnili spletni vprašalnik in se udeležili androloškega pregleda – s kliničnim pregledom, z analizo semena in krvi.

Sodelovanje v raziskavi je prostovoljno in anonimno, pridobljeni podatki pa bodo obravnavani zaupno in namenjeni le raziskovalnemu delu.

Do spletnega vprašalnika lahko dostopate s klikom na povezavo https://www.1ka.si/a/54603, kjer so navedena tudi podrobnejša navodila o izpolnjevanju vprašalnikov.

Za vsa dodatna vprašanja lahko pišete na elektronski naslov androloska.raziskava@outlook.com