ponedeljek, 18. april 2016 Prosto delovno mesto poslovni analitik/business analyst

Uspešno mednarodno podjetje, ki je specializirano za področje upravljanja podatkov, išče več sodelavcev za opravljanje dela poslovnega analitika/business analyst (m/ž) v Kopru.

Delovne naloge bodo zajemale izvedbo in podporo funkcionalnih besedil, testiranje programske opreme v fazi razvoja, funkcionalno analizo na programskih izdelkih ter sodelovanje na različnih projektih z zunanjimi strankami.

Od kandidata pričakujejo odlično znanje angleškega jezika, analitično mišljenje, organizacijske sposobnosti, sposobnost za delo v skupini ter zaključeno vsaj VI. stopnjo smeri matematika, fizika, statistika ali informatika. Delo je za nedoločen čas po 6. mesecih poskusnega dela, ponujajo pa tudi dodatno izobraževanje.

Vsi, ki ste se v oglasu prepoznali, lahko svoje prijave pošljete na elektronski naslov teja.glavic@adecco.si, najkasneje do 15.5.2016. Prijava mora vsebovati življenjepis v slovenskem in italijanskem jeziku.