petek, 9. oktober 2015 Projekt Kako si? 2015

Društva študentov psihologije Ljubljana in Maribor ter študenti Biopsihologije Koper organizirajo enotedenski izobraževalni projekt, namenjen ozaveščanju javnosti o pomembnosti skrbi za duševno zdravje. Tema projekta je potrošniška družba, kjer bodo z različnimi dogodki predstavili kako le ta deluje in kako se v njej znajde posameznik.

Vljudno vabljeni na dogodke, ki se bodo odvili v Kopru, in sicer:

• v soboto, 10. oktober 2015 (Dan duševnega zdravja): stojnica pri knjigarni nasproti tržnice,
  • v torek, 13. oktober 2015: - 15.30 Delavnica SVET ODLOČITEV - kako lažje sprejemati težje odločitve (v                                                         predavalnici Famnit Pošta)
                                          - 18.00 Okrogla miza STEBRI POTROŠNIŠKE DRUŽBE, sodelovali bodo dr. Ernest                                                    Ženko, Sebastjan Jeretič in Tina Bačič (v Središče Rotunda),
  • v sredo, 14. oktober 2015: - 15.30 Delavnica SVET ODLOČITEV (v predavalnici Famnit Muzejski 3)
                                          - 18.00 Predavanje BLACBOX: VPOGLED V NEVROMARKETING, Manuel Karan                                                  in Luka Ževik (v predavalnici Famnit Velika predavalnica) .

Zaradi omejitve mest potekajo prijave na delavnice na kakosi.obala@gmail.com, več o dokodku pa si lahko preberete na Facebook dogodku.