torek, 15. april 2014 Prijava na tekmovanje "Banks Battle"

"Banks Battle" je mednarodno študentsko tekmovanje v upravljanju in vodenju virtualne banke, ki poteka v virtualnem gospodarskem okolju in temelji na kompleksni računalniški simulaciji poslovnih procesov komercialne banke.

Tekmovanje poteka preko interneta, z izjemo junijskega finala, ki bo potekalo v Moskvi.
Predtekmovanje bo potekalo po skupinah. Najboljše ekipe iz vsake skupine se bodo uvrstile v naslednji krog tekmovanja, deset najboljših ekip pa bo uvrščenih v finale.
Nagrada za zmagovalno ekipo bo enotedensko študijsko potovanje v eno od svetovnih finačnih središč, na katerega se bo odpravila v avgustu 2014.
Sodelovanje na tekmovanju je za študente hkrati tudi velika priložnost, da svoja znanja in kompetence predstavijo morebitnim bodočim delodajalcem.

K prijavi na tekmvoanje so vabljeni študenti vseh stopenj in smeri študija, stari med 18 in 25 let.
Prijave potekajo preko spletne strani www.banksbattle.com, kjer so na voljo tudi podrobnejše informacije o tekmovanju.

Rok za prijavo je petek, 25.4.2014.