sreda, 8. oktober 2014 Prenovljena spletna stran UP Univerzitetnega kariernega centra

UP Univerzitetni karierni center je prenovil svojo spletno stran, in sicer z namenom, da bi se študentom olajšalo načrtovanje  poklicne kariere in pot do želenega cilja na karierni poti. V kratkem se bodo lahko študentje na portalu tudi registrirali in sodelovali v Karierni borzi. Portal omogoča tudi naročanje na novičke in spletni bilten Karierko, med novostmi in obvestili pa so informacije o prihajajočih dogodkih.

Univerzitetni karierni center ponuja tudi brezplačno karierno svetovanje, ki poteka v prostorih Kariernega centra – službe za vseživljenjsko karierno orientacijo, na Ferrarski 8, v Kopru, in sicer vsak torek in četrtek. Svetovanja so dodatno organizirana enkrat mesečno tudi na:

• UP Fakulteti za turistične študije - Turistica: druga sreda v mesecu, med 9. in 12. uro,
  • UP Fakulteti za vede o zdravju: druga sreda v mesecu, med 13. in 16. uro.

Prijave na svetovanje pri karierni svetovalki so možne na: kariernicenter@upr.si ali po telefonu na št.: 05/ 611 76 33 oziroma  05/ 611 76 32.

Vabljeni  k ogledu novih vsebin na spletni strani UP Univerzitetnega kariernega centra.