torek, 2. junij 2015 Predprijave na jezikovne tečaje CJUP

CJUP bo v študijskem letu 2015/16 ponovno nudil tečaje tujih jezikov prilagojene študijskim potrebam in akreditirane s 3 KT ali 6 KT. Jezikovni tečaji italijanskega jezika, ruskega jezika, španskega jezika in kitajskega jezika na ravni A1 in A2 bodo potekali v dveh sklopih po 60 ur, vsak sklop v enem semestru.

Da bi lažje uskladili ponudbo tečajev z vašimi željami na CJUP prosijo, da do 14. junija 2015 pošljete predprijavo za jezik, ki ga želite obiskovati. Izvajali bodo namreč le jezikovne tečaje, ki bodo imeli dovolj številčno udeležbo.

Da bo vaša odločitev lažja, si v nadaljevanju lahko preberete kratke opise vsebin jezikovnih tečajev za:

Vašo izbiro lahko sporočite na naslednji e-naslov: jezikifhs@gmail.com.